Про нас

  «Агрокомцентр» спеціалізується на продажу якісних деталей до сільськогосподарської техніки. Під час збиральних робіт важлива кожна хвилина, час ретельно розплановано, тому, якщо техніка виходить з ладу - це неприємність, від якої треба максимально швидко позбутися. Якщо відремонтувати запчастину не вдасться, то її треба поміняти на нову і якісну деталь. Наш центр пропонує запчастини до комбайнів (CLAAS, CASE, JOHN DEERE, NEW HOLLAND) за доступними цінами. Серед широкого асортименту ви зможете вибрати відповідну деталь, яка прослужить тривалий час.


  Жатки - це вид сільськогосподарського обладнання, яке використовується для збирання всіляких сільськогосподарських культур. За методом агрегатування дана техніка ділиться на два види - навісні та причіпні. Навісні застосовують в ролі змінного навісного обладнання на комбайнах. У той час як причіпні при роботі використовують тягове зусилля тракторів. У нашому центрі ви зможете знайти деталі для будь-яких типів техніки.


  Грунтообробна техніка являє собою обладнання для основної, передпосівної і між рядної обробки грунту. Є різні види грунтообробної техніки. Коли таке важливе обладнання виходить з ладу, його необхідно терміново ремонтувати, особливо, якщо це сталося у передпосівний сезон. У нашому центрі ви з легкістю знайдете якісні запчастини до грунтообробної техніки (Борони, Плуги, Культиватори, Сівалки). Якщо ви не впевнені у виборі, завжди можете звернутися за допомогою наших фахівців, які допоможуть вам визначитися з вибором деталі.


  Зверніть увагу, що у нас ви можете знайти також запчастини до тракторів. Трактор - це надійний помічник кожного фермера, будівельної бригади або комунальної служби. Сьогодні дуже складно уявити область, в якій не використовується трактор. Тому запчастини до даного виду техніки повинні бути максимально якісними і надійними.


  «Агрокомцентр» дозволяє кожному заощадити фінанси, але при цьому купити якісні запчастини для сільськогосподарської техніки у Вінниці. На сайті ви можете переглянути каталог з товарами, є зручний пошук потрібного товару, що дозволить заощадити час. Ціни на запчастини цілком доступні. Ми доставимо товар по всій Україні. Якщо виникли будь-які питання - зателефонуйте або напишіть нам. Ми дбаємо про своїх клієнтів!