Запчастини для борін

Уточнити Пошук

Запчастини до дискових та пружинних борон в Україні

Сучасне сільське господарство неможливо уявити без ефективних засобів та прийомів обробітку ґрунту. Серед них варто виділити найбільш універсальне – боронування. Переваги його очевидні:

  • забезпечує насичення киснем верхні шари ґрунту;

  • підрізає коріння бур'янів;

  • створює з рослинних останків та землі живильне середовище для майбутнього врожаю;

  • сприяє збереженню вологи у ґрунті.

Борона незамінна для обробки землі як перед посівом, так і після збирання врожаю. Не дивно, що її деталі зношуються, зазнаючи часті навантаження. Постає питання їхньої заміни. Запчастини для дискової борони найбільш потрібні під час польових робіт, коли дорога кожна хвилина. А також у зимовий період, під час ремонту сільськогосподарської техніки, актуальним є питання забезпечення її всіма необхідними деталями.

Запчастини до борон від інтернет-магазину «Агрокомцентр»

Купити запчастини на дискову борону в Україні високої якості можна в інтернет-магазині ТОВ «Агрокомцентр». Важливим показником вдалої покупки є оптимальне співвідношення якості та ціни. Важливим фактором також є термін доставки – особливе значення він набуває гарячої пори посівної або збору врожаю. Наш магазин пропонує як фірмові запчастини для борін популярних брендів, так і доступніші за ціною, але якісні аналоги.

Лідерами якості серед виробників сільгосптехніки, у тому числі і борін, можна назвати:

  • Лемкен (Lemken) – гарантована німецька якість продукції;

  • Хорш (Horsch) – багатофункціональна німецька техніка для будь-яких умов;

  • Грегорі Бессон (Gregoire Besson) - французька компанія з більш ніж сторічним досвідом;

  • Амазоне (Amazone) – німецька ґрунтообробна техніка для інтенсивної обробки ґрунту;

  • Джон Дір (John Deere) – найбільша американська машинобудівна компанія, що випускає сільськогосподарську техніку;

  • БДВП (Краснянка), БДЛП – український виробник, який добре зарекомендував себе оптимальністю співвідношення ціни та якості продукції.

Предметом особливої уваги всіх перерахованих виробників є дискова борона як найбільш затребувана в сільському господарстві, а також запчастини до неї.

Як купити запчастини на дискову борону?

На нашому сайті всі запчастини для борони можна сортувати за назвою, ціною, рейтингом та артикулом. Інформація про артикул та фото запчастини на борону дозволяють безпомилково знайти необхідний товар. Є у продажу також деталі до дискових та пружинних борон.

Детальнішу інформацію про товар можна отримати, зателефонувавши менеджерам за контактними телефонними номерами. Можна письмово звернутися до нас, скориставшись опцією «Контакти».

Запчастини до дискових борон представлені на сайті в широкому асортименті, їхня ціна встановлена в розумних межах. Передбачено знижки для оптових покупців. Оперативність вибору необхідної деталі для борони, швидкість її доставки, надійність товару – запорука якісної обробки ґрунту та гарного врожаю.