Карданные валы AMA

Карданні вали для сільгосптехніки

Важко уявити, в якому становищі виявилися б фермерські господарства, якби раптом зникла вся сільгосптехніка. Високотехнологічні машини полегшують долю фермерів, знижуючи, а то й зводячи до нуля необхідність «живої» робочої сили. Але щоб показники ефективності та надійності техніки були відмінними, важливо, щоб кожен вузол та деталь виконувались з якісного матеріалу та були розраховані на інтенсивну експлуатацію. Це правило працює і у випадку з карданним валом. Використання дуже різноманітне, кардани ставлять на сівалки, жатки, ворошилки, обприскувачі, розкидачі, косарки, прес-підбирачі та іншій техніці., 

Навіщо потрібен карданний вал і з чого складається кардан?

Кардан – це механізм, за допомогою якого момент, що крутить, від працюючої машини передається до сільськогосподарської техніки. 

Карданний вал складається з гуків та профільних труб які з’єднують гуки.

До складу гука входить:
Хрестовина
Вилка шліцева (на механізм)
Вилка на трубу
Також є з’єднувальні елементи, такі як штифти. Важливу роль для безпеки праці має захист кардану. 

Різновиди карданних валів

Розрізняють карданні вали телескопічні, не телескопічні, із захисним кожухом без нього, та із запобіжною муфтою.

Перший вид – телескопічні кардани – це вузол із двома шарнірами, між якими знаходиться шліцева частина. На відміну від інших двох різновидів, цей зустрічається тільки на сільськогосподарських машинах, і передає 400 Нм при швидкості обертання 540 об./хв.

Вали із захисним кожухом використовуються у тих регіонах, де відзначаються складні погодні умови. Наприклад, без такого механізму не обійтися при обробітку ґрунту в областях, де температура може досягати +50 градусів за Цельсієм або опускатися до -40 °С.

Запобіжні муфти для карданних валів

Щоб попередити перевантаження та знос вузлів та механізмом сільгосптехніки, рекомендують вибирати кардани із запобіжною муфтою.
Запобіжні муфти бувають також бувають різних видів:
Обгонна муфта
Ширококутний шарнір
Фрикційна муфта
Муфта зі зрізним болтом
Радіально-штифтова муфта

Де купити карданний вал в Україні високої якості за оптимальною ціною?

Будучи дилерами провідних європейських виробників, Agrocomcentr пропонує довговічні кардани, здатні працювати тривалий час, що особливо важливо для великих господарств і підприємств.
Наша компанія пропонує широкий асортимент комплектуючих карданних валів для різноманітної сільськогосподарської техніки, а також готові карданні вали.
Хрестовини, профільні труби, муфти та вилки – у нас зібрано все найнеобхідніше та за привабливою ціною. Постійна наявність товару, європейська якість, великий та різноманітний вибір, індивідуальний підхід – нам є що запропонувати своїм клієнтам! Переходьте за посиланням, і вибирайте що необхідно вам, або телефонуйте, і наші менеджери вам обов’язково допоможуть.

  • Карданные валы AMA

Рекомендовані товари

Хрестовина   27 х 74,6, 00867 /972465.0/Y044444/933653

Хрестовина 27 х 74,6, 00867 /972465.0/Y044444/933653

Крестовина производства фирмы AMA, страна производитель Италия. размер 27 х 74,6 мм. стопорные..

346 грн.