Чому фермери обирають італійського виробника Ама?

Фермер, який обробляє ґрунт не перший рік, знає ціну хорошій техніці. Якщо лемеша, диски та долота виконані з борованої сталі, обладнання працює наче годинник: швидко, акуратно та якісно. Постійне стеження за станом йому не потрібне: обладнання прослужить не один рік і вимагатиме мінімальних вкладень з боку власника на планове обслуговування.
 
Італійський виробник АМА знає свою справу. Перші комплектуючі, аксесуари та запчастини для сільськогосподарських та садових машин компанія почала виробляти для внутрішнього ринку у 1967 році. З того часу асортиментний ряд поповнився карданними валами, гідросистемами, підйомними механізмами та сигнальними пристроями. А виробник став відомий далеко за межами Батьківщини. АМА закриває всю номенклатуру ґрунтообробної техніки для сільгоспмашин. Виробництво ведеться у Італії. Сьогодні корпорація володіє заводами також у деяких інших країнах, таких як США, Індія, Китай та Боснія.
 
Надійність, довговічність та відмінна європейська якість – ось що відрізняє продукцію. Диски для БДВП, БДЛП виготовляються із спецсталі за унікальною технологією борування. В результаті матеріал набуває високої зносостійкості, стійкості до вологи та хімічних речовин, корозії. Сталь, насичена іонами бору, витримує колосальні температури +900-950°С. Все це робить АМА одним із лідерів ринку.
 
Корпорація АМА використовує передові технології у виробництві, як наслідок отримує значні переваги. На прикладі дисків для борін:
 
· Змінений кут вирубки западин диска (45 ° замість звичних 50-55 °);
· При виробництві кромки диска використаний метод гарячої накатки;
· Спеціальна будова виробів дозволяє зменшити кут атаки на 2 ° (агротехнічний процес ніяк не страждає).
 
Пропонуємо свої послуги фермерам, господарствам та фірмам з продажу оригінальних італійських виробів. У нас ви знайдете запчастини та вузли для передпосівної та основної обробки ґрунту, під зернові, технічні та кормові культури, для знищення бур'янів та подрібнення пожнивних залишків.
 

У своїй роботі використовуємо індивідуальний підхід, тому працюємо як із оптовими, так і з одиничними замовленнями. Будучи офіційним дилером, наша компанія порадує привабливими цінами та широким асортиментом. Обробляйте ґрунт швидко та якісно з технікою АМА. Бездоганно функціонуючі запчастини – це гарантія 100% працездатності сільгосптехніки та тракторів.
  • Чому фермери обирають італійського виробника Ама?