Як вибрати робочі органи якісний аналог

Надійність та довговічність запчастин
Будь-яка техніка зношується. Сільськогосподарська, що працює у складних умовах, тим паче. Якщо аграрій уважний до машини і не зволікає із заміною вузла, робота виконується точно вчасно, а бізнес процвітає.


Як серед безлічі запчастин вибрати ті, які і прослужать довго, і в роботі виявлять себе? Вибрати диски, лемеша та долота італійського виробника АМА.

Компанія, заснована в 1967 році, спеціалізується на виробництві органів для ґрунтообробної техніки. У плані надійності та довговічності європейський виробник поза конкуренцією. А все завдяки особливій технології обробки сталі – боруванню. Обробка іонами бору робить комплектуючі та робочі органи сільгосп агрегатів міцнішими, що знижує ймовірність поломок. Завдяки гартуванню сталь набуває своїх характеристик:


· Висока тепло-і жаростійкість (+900-950°С/+800°С);

· Стійкість до ударів, вологи, хімічних компонентів;

· Стійкість до корозії.


Якщо шукати недоліки борованої сталі, то за рівнем твердості вона трохи поступається металу термодифузійним покриттям хрому. Однак це не применшує її переваг. Диски БДВП, БДЛП, борони та плуги продуктивні, працюють добре та повільно зношуються. Ось чому АМА домінує не лише на європейському ринку сільгосптехніки, а й у США.

Унікальні характеристики завдяки процесу борування

Обробка торкається верхніх шарів робочого органу, вузла, деталі. Компанія АМА використовує рідинну електролізну методику насичення іонами бору. Щоб деталь набула високої зносостійкості, її поміщають у ємність, наповнену розплавленою бурою. Щоб активувати процес електролізу через анод подають постійний струм. Усе це відбувається за нормальної температури 920-950°С. Через 2-4 години витримки утворюється шар, товщина якого дорівнює 015-035 мм.

Де придбати запчастини АМА?

Цілком виключити можливість поломки та виходу з ладу вузлів сільгосптехніки не можна. Рано чи пізно, але їм потрібно ремонт, обслуговування або заміна. Якій продукції віддати перевагу: дорогою чи дешевою, вирішувати вам. Ми порадимо вибирати вузли та аксесуари, перевірені не одним оранням – італійської корпорації АМА. Справа в надійності та підвищених експлуатаційних характеристиках. Європейська якість не залишила байдужим жодного фермера. Навіть на складних грунтах обладнання показує себе з найкращого боку. Гарантуємо привабливі ціни та індивідуальний підхід!


  • Як вибрати робочі органи якісний аналог